Jeśli szukacie Państwo pomocy merytorycznej lub praktycznego wykonawcy zlecenia, proszę zajrzeć na stronę O MNIE, oraz podjąć KONTAKT, aby przekazać mi zakres zapotrzebowania Waszej firmy lub indywidualnych potrzeb.

Przygotowanie oferty z mojej strony jest niezobowiązujące, a decyzje w sprawie współpracy łatwiej podejmiecie Państwo mając wszelkie informacje przedstawione zgodnie z Państwa wymaganiami i indywidualnymi potrzebami. Poniżej zakres usług jakie oferuję.

Kursy, szkolenia, warsztaty.

Prowadzę kursy, szkolenia i wykłady w zakresie teoretycznym oraz praktyczne warsztaty w tematach:
budowa sieci IT, produkty serwerowe Apple i Microsoft, multimedia, aplikacje graficzne Adobe, HTML 5, aplikacje mobilne, badanie użyteczności, interfejsy użytkownika.

Najciekawsze tematy z wyżej wymienionych obszarów mam opracowane i stale aktualizowane podczas zajęć praktycznych. Każdorazowo dostosowuję szkolenie do założeń zleceniodawcy uwzględniając poziom wiedzy i potrzeby uczestników.

Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Prowadzę zajęcia zarówno w trybie stacjonarnym, internetowym jak i wyjazdowym. Chętnie też biorę udział jako prelegent w sympozjach i konferencjach.

Outsourcing IT

Jako doświadczony projektant infrastruktur sieciowych dla firm i instytucji, podejmuję zlecenia na ich tworzenie, administrację i serwis. Oferuję sprawdzone i skuteczne rozwiązania pozwalające poprawić funkcjonowanie firmy. Gwarantuję krótkie terminy i pełną satysfakcję z wykonanych usług.
Zlecenie jednorazowych usług lub przekazanie zewnętrznemu specjaliście stałej opieki informatycznej nad sprzętem i oprogramowaniem Państwa firmy pozwoli Wam zredukować koszty i zyskać profesjonalne wsparcie w każdej problematycznej sytuacji. Dlatego zachęcam do współpracy dającej Państwu szersze pole możliwości, co w obecnych czasach w znaczący sposób podnosi konkurencyjność przedsiębiorstwa.

Podejmuję się zleceń z zakresu konsultingu przy wyborze sprzętu i oprogramowania, zarówno przy przetargach, jak i w ramach zakupów indywidualnych. Wykonuję audyty, analizy, opracowuję specyfikacje techniczne dla szkół, uczelni, instytucji budżetowych i przedsiębiorstw prywatnych.
Proszę o maila z krótkim opisem Państwa zasobów i potrzeb, abyście Państwo otrzymali ofertę, która pozwoli Wam oszacować opłacalność outsourcingu w Waszej firmie.

Serwis PC i Mac

W ramach stałego outsourcingu lub jako pojedyncze zgłoszenia zajmuję się serwisowaniem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. W ramach serwisu wykonuję naprawy sprzętu, aktualizacje oprogramowania, czyszczenie z wirusów, poprawki i unowocześnienia sieci komputerowych wraz z ich poszczególnymi elementami. Serwis jest prowadzony tylko na terenie Warszawy. Diagnostyka usterek i wycena naprawy gratis.

Systemy tłumaczenia

To bardzo wyjątkowa dziedzina, znacząco zyskująca na popularności. Istotą takiego tłumaczenia jest stosowanie systemu informatycznego do tłumaczenia tekstu z jednego języka na drugi, lub jednocześnie na wiele języków. Metoda przydatna w wielu gałęziach przemysłu oraz w tłumaczeniu stron internetowych, dokumentacji technicznej i innych źródeł zawierających treści do tłumaczenia w trybie natychmiastowym. Systemy tłumaczenia automatycznego generują znaczące oszczędności dla przedsiębiorstw i instytucji kooperujących na rynkach zagranicznych.

Jako pracownik naukowy badający możliwości i efekty zastosowania tłumaczeń maszynowych, należę do nielicznego w Polsce grona specjalistów w tej dziedzinie. Jeśli w Państwa firmie mogłoby znaleźć zastosowanie takie oprogramowanie, proszę o kontakt.

Pozostałe usługi

Działając na rynku IT i podejmując się kompleksowej obsługi przedsiębiorstw wykonuję też usługi uzupełniające moją podstawową ofertę. W ramach stałej współpracy z firmami, a także odpowiadając na zlecenia indywidualne wykonuję:
– strony WWW
– aplikacje mobilne
– usługi graficzne
– animacje i aplikacje Flash

Zapraszam do współpracy i kontaktu krzysztof@wolk.pl

KONTAKT