TESTY:

Prezentuję tu teksty mojego autorstwa, które są ściśle związane z testami głównie urządzeń mobilnych i nie tylko. Można znaleźć tu także notatki o systemach operacyjnych, komputerach AIO oraz nowoczesnych platformach systemowych.

 

ARTYKUŁY:

Treści tu zamieszczone to w głównej mierze artykuły opisujące dane zagadnienia. Nie zawierają praktycznych instrukcji. Ich celem było zaprezentowanie różnego rodzaju technologi czy trendów.

 

TUTORIALE:

Jak sama nazwa wskazuje to baza materiałów szkoleniowych mojego autorstwa. Są napisane bardzo prosty językiem i opatrzone dużą ilością screenów. Zawierają bardzo szczegółowe opisy kolejnych kroków jakie należy wykonać, aby wykonać powierzone zadanie. Są to teksty głównie związanie z systemami administracyjnymi i sieciami.

WIDEO:

Podobnie jak pisemne tutoriale skupiają się na praktycznym zaprezentowaniu wykonania konkretnych czynności krok po kroku, lecz w dużo efektywniejszej formie przekazu jakim są materiały wideo. Niektóre z nich nagrywałem przy współpracy z innymi osobami. Umieszczone są na firmowym serwerze YT.