Nową OceanStor serię V3 zaprezentowali wczoraj przedstawieciele Huawei na premierze, rozpoczynając wprowadzeniem pana Williama Donga, VP Global It Solutions Sales, który przedstawił możliwości nowych systemów klasy enterprise.

 

Na zdj. William Dong Vice President of Global IT Solutions

 

 

Seria V3 OceanStore otwiera nowe możliwości przed przedsiębiorcami zarówno małych, jak i większych firm. Jest to produkt dedykowany firmom, które potrzebują nie tylko bezpiecznego i konwergentnego systemu przetwarzania danych, ale także wdrożenia, które pozwoli na dostosowywanie go do ciągle zmieniających się technologii.

 

Seria OceanStor 18000 V3 składa się z dwóch modeli OceanStor 18500 V3 i OceanStor 18800 V3. System wyróżnia się innowacyjną technologią pamięci flash, doskonałą stabilnością, automatyczną identyfikacją nośników danych i możliwością optymalizacji algorytmów. W rozszerzonej konfiguracji OceanStor 18800 V3 można rozbudować do 16 kontrolerów o pojemności 27,6 petabajtów (1 petabajt = 1000 terabajtów). Macierze OceanStor serii 18000 są w pełni zorientowane na wykorzystywanie technologii chmurowych.

 

Oba produkty z serii OceanStor 18000 V3 poprawiają w znaczącym stopniu szybkość odbudowy dysku: nawet o 95 proc. Rozwiązanie Activ-Activ Disaster Recovery czyni je szczególnie przydanymi do pracy z usługami krytycznymi.

 

W porównaniu do poprzedniej generacji OceanStor, seria 18000 V3 podwaja szybkość przetwarzania: zapewnia do 3 mln IOPS, co pięciokrotnie przyspiesza prędkość reakcji na komendy.