Cyberoam, globalny lider w dostarczaniu urządzeń do zabezpieczania sieci, przygotował specjalną akcję motywacyjną dla swoich partnerów handlowych w Polsce.

Oferta skierowana jest do pracowników działów handlowych, którzy odpowiadają za sprzedaż urządzeń z oferty Cyberoam. Zgodnie z zasadami programu motywacyjnego, im wyższy jest sprzedany model, tym jest wyżej punktowany. Przykładowo za sprzedaż modelu CR25iNG wraz z licencją handlowiec otrzymuje 25 USD, za sprzedaż modelu CR100iNG – 100 USD itd. By być uprawnionym do odebrania bonusów należy zarejestrować się na portalu, jaki Cyberoam udostępna swoim partnerom. Uwzględniane zostaną transakcje zawarte w okresie od 1 lipca do 30 września bieżącego roku.

Nasi partnerzy handlowi odgrywają kluczową rolę w rozwoju firmy na lokalnym rynku. To oni pozostają w stałym kontakcie z klientami końcowymi, informując nas o ich potrzebach i wyzwaniach, przed jakimi stają. Dzięki temu możemy optymalnie planować ofertę, wprowadzać innowacje i ulepszać nasze rozwiązania. Właśnie dlatego całą akcję kierujemy personalnie do nich, a nie jak zazwyczaj, do firm – mówi Paweł Śmigielski, Country Channel Manager Cyberoam. Oferta jaką przygotowaliśmy dla partnerów jest wyrazem uznania dla ich wkładu w rozwój naszej firmy. System bonusów ma być także motywacją do dalszej intensyfikacji działań, których celem jest zabezpieczanie kolejnych polskich organizacji rozwiązaniami następnej generacji z oferty Cyberoam – dodaje.