HONG KONG – 01 czerwca 2015 – ZOTAC International, światowy innowator
i producent kart graficznych oraz mini PC ZBOX, zaprezentował najnowszą serię ZOTAC GeForce GTX 980 Ti. ZOTAC podkręcił referencyjny model GeForce
GTX 980 Ti by uzyskać jeszcze więcej mocy w grach.

 

„Technologia graficzna szybko przeskoczyła z rozdzielczości 1080 HD do 4K.
Teraz rozgrywka w 4K staje się standardem, dlatego nasi inżynierowie pracują jeszcze ciężej przekraczając kolejne granice w naszych produktach”, powiedział Tony Wong, dyrektor generalny, ZOTAC International. „Wygląd i wydajność stawiamy na pierwszym planie, aby wydobyć więcej mocy z każdej karty graficznej ZOTAC”.

 

Modele dla każdego

 

ZOTAC GeForce 980 Ti AMP! oferuje użytkownikom fabrycznie podkręcony model
z chłodzeniem IceStorm. ZOTAC GeForce 980 Ti AMP! Omega to nowy wentylator EKO, POWER BOOST i agresywna termiczna konstrukcja, która zapewnia lepsze chłodzenie i większą prędkość.

 

ZOTAC GeForce GTX 980 Ti AMP! Extreme jest najszybszą kartą graficzną, wyposażoną w EKO, POWER BOOST oraz stylowe podświetlenie LED.
Karta posiada również Carbon ExoArmor i zaawansowany układ chłodzenia IceStorm zapewniający wyjątkowe doświadczenia.

 

ZOTAC GeForce GTX 980 Ti ArcticStorm to doskonała karta dla entuzjastów wydajności. Wyposażona w innowacyjny hybrydowy system chłodzenia ArcticStorm, łączący chłodzenie powietrzem z możliwością wykorzystania cieczy dzięki dołączonemu miedzianemu blokowi wodnemu.

 

Innowacje ZOTAC znalazły nowy grunt

 

Jednym z największych ulepszeń w serii ZOTAC GeForce GTX 980 Ti jest EKO FAN*, zaprojektowany dla poprawy przepływu powietrza i ciśnienia statycznego. Unikalne podwójne łopatki EKO FAN zwiększają przepływ powietrza nawet o 30%
w porównaniu do tradycyjnych wentylatorów. Niezależne mini łopatki znajdujące się pod zewnętrznym wentylatorem zwiększają powierzchnię będącą w bezpośrednim strumieniu powietrza wentylatora, koncentrując jego stężony przepływ.

 

Dzięki POWER BOOST* możliwa jest stabilizacja wydajności, zmniejszenie poziomu hałasu i minimalizacja wahań zasilania. Karta graficzna ZOTAC wyposażona
w POWER BOOST otrzymuje bardziej stabilne zasilanie, większą żywotność i stałą wydajność nawet na granicy możliwości.

 

* funkcja dostępna tylko na GTX 980 Ti AMP! Omega i GTX 980 Ti AMP! Extreme

 

Zobacz Ti na Computex 2015

 

Odwiedź nasze stoisko z kartami graficznymi ZOTAC GTX 980 Ti na targach Computex 2015 w dniach od 2 do 6 czerwca w Tajpej.

 

Więcej informacji na temat serii ZOTAC GeForce 980 Ti

http://www.zotac.com/en/z-zone/gtx980ti.html.