T-Bull znany jest m.in. z takich produkcji jak „Zombie Call: Trigger Shooter” oraz „High Speed Race: Racing Need”. W najnowszej mobilnej grze wrocławskiego studia do dyspozycji graczy zostanie oddanych blisko siedemdziesiąt aut do udziału w wyścigach z bossami kryminalnego świata. Wszystko po to, by urozmaicić drogę do uzyskania tytułu króla nielegalnych wyścigów. Dodatkowo użytkownik będzie mógł na własną rękę modyfikować oraz tuningować dostępne auta, co otworzy przed nim zupełnie nowe możliwości. Ponadto, jeden z trybów pozwoli graczowi na ściganie przestępców za pomocą radiowozu.

T-Bull, obok szerokiej kolekcji dostępnych samochodów, zadbał także o bogactwo dostępnych tras. Areną wysokooktanowych zmagań będą więc nie tylko ulice miast, ale także np. pokład lotniskowca. Gra wyróżnia się szczególną dbałością o detale.

Mamy już spore doświadczenie w tworzeniu mobilnych gier wyścigowych. Dzięki temu Top Speed jest doskonale dopracowaną produkcją, która zapewni świetną rozrywkę nawet najbardziej wymagającym graczom – mówi Konrad Karolczyk, Art Director w T-Bull.  

 

Emocje do potęgi szóstej – sześć trybów rozgrywki w Top Speed

T-Bull przygotował dla graczy sześć emocjonujących trybów rozgrywki, w tym klasyczne wyścigi uliczne, wyścigi najlepszych tuningowanych aut oraz pojedynki z najgroźniejszymi bossami. Dla miłośników jazdy bez trzymanki twórcy „Top Speed” zaprojektowali tryb Most Wanted, w którym gracz siada za kółkiem policyjnego radiowozu i ściga przestępców poszukiwanych listami gończymi.

Gra „Top Speed” będzie dostępna dla urządzeń mobilnych z systemami Android, iOS, Windows Phone i Blackberry OS oraz komputerów Windows i Mac, do pobrania za darmo m.in. z Google Play, iTunes, Windows Store i Amazon Appstore. Dzięki wykorzystaniu technologii Unity3D oraz odpowiednio zoptymalizowanej grafice również właściciele starszych i mniej wydajnych urządzeń będą mogli czerpać przyjemność z gry.
„Top Speed” funkcjonuje w modelu free-to-play, co oznacza, że w aplikacji dostępne są przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze. Gra będzie dostępna w siedemnastu wersjach językowych, w tym w wersji polskiej.