Płynne bezprzewodowe przesyłanie obrazu

Planet WPG-210N to bezprzewodowa bramka video do prezentacji, która działa w technologii IEEE 802.11n z prędkością do 300Mbps, co zapewnia wysoką prędkość transmisji bezprzewodowej. Urządzenie jest wyposażone w wyjście VGA oraz interfejsy wideo HDMI i jeden port 10/100Mbps Ethernet do podłączenia do sieci LAN. Dzięki funkcji sprzętowego dekodowania, Planet WPG-210N może wyświetlać obraz w wysokiej rozdzielczości. To rozwiązanie ułatwia użytkownikom swobodne wyświetlanie prezentacji, obrazów i filmów wideo za pomocą bezprzewodowego połączenia z projektorem lub telewizorem LCD, bez używania kabli.

 

 

Wysoka jakość obrazu bezprzewodowo przesyłanych multimediów

Planet WPG-210N obsługuje transmisję obrazu z dźwiękiem w czasie rzeczywistym z prędkością 30 klatek na sekundę, niezależnie od formatu wideo i rozdzielczości. WPG-210N może być zatem stosowany nie tylko w biurach, ale także przez użytkowników domowych. Urządzenie pozwala na wygodne udostępnianie multimediów na dużym ekranie bez konieczności posiadania różnych rodzajów kabli. Ponadto Planet WPG-210N oferuje rozdzielczość wyjściową 1440 x 900 (WXGA+).

 

 

 

Podwójne wyjście interfejsu video

Aby zapewnić wysoką kompatybilność, Planet WPG-210N został wyposażony w dwa rodzaje interfejsów wideo: VGA i złącze HDMI, które sprawiają, że działa on z większością popularnych urządzeń wyświetlających. Można podłączyć go do każdego typu projektora, telewizora LCD lub innych dużych ekranów.

 

Podział wyświetlanego ekranu 4-do-1

Dzięki tej funkcji, Planet WPG-210N pozwala na wyświetlanie obrazu z maksymalnie 4 laptopów/komputerów PC na jednym ekranie w tym samym czasie.Dlatego uczestnicy prezentacji mogą łatwo porównać dane z czterech komputerów PC / laptopów, aby zwiększyć efektywność spotkań.

 

 

Szybka łączność bezprzewodowa w standardzie 802.11n

Planet WPG-210N obsługuje najnowszą technologię IEEE 802.11n, aby zapewnić lepszą szybkość i szerszy zasięg bezprzewodowego połączenia. Działanie z prędkością do 300 Mb/s czyni go idealnym urządzeniem do stabilnej i płynnej obsługi strumienia wideo wysokiej jakości, VoIP i strumieni danych w tym samym czasie. Planet WPG-210N jest również wstecznie zgodny ze standardem 802.11g oraz 802.11b, a więc nie ma potrzeby wymiany wszystkich urządzeń działających w sieci.

 

 

Łatwa obsługa – podłącz i pokaż

Wbudowane narzędzie oparte na systemie Windows umożliwia podłączonym użytkownikom bezpośrednie pobranie narzędzia z interfejsu WPG-210N opartego na Web UI, lub po prostu uruchomienie programu z utworzonego tokena USB. Planet WPG-210N oferuje najwygodniejszy sposób do uzyskania dostępu do prezentacji – trwa to tylko kilka sekund. Wystarczy podłączyć komputer PC/laptop do urządzenia WPG-210N bezprzewodowo lub poprzez kabel Ethernet i rozpocząć prezentację.

 

 

 

Łączność z Internetem i Intranetem

Planet WPG-210N jest także bezprzewodowym punkt dostępowym. Port 10/100Mbps LAN i wydajna sieć bezprzewodowa w standardzie 802.11n zapewnia uczestnikom spotkania dostęp do Internetu i intranetu przez cały czas, nawet podczas prezentacji bezprzewodowych projekcji.

 

Łatwa integracja w trybie AP-Client

Możliwe jest uruchomienie trybu AP-Client, aby połączyć urządzenie Planet WPG-210N do sieci Wi-Fi. Ta funkcja zapewnia elastyczność wdrażania sieci bezprzewodowych w środowisku przedsiębiorstwa.

 

 

Funkcja zdalnego pulpitu

Planet WPG-210N został wyposażony w interfejs USB, dzięki czemu można podłączyć standardową klawiaturę lub mysz USB, a następnie zdalnie kontrolować komputer PC lub laptop. Sprawia to, że prowadzenie prezentacji jest jeszcze łatwiejsze.