Planet WNAP-7335 został zaprojektowany, aby zapewniać stabilną, wydajną i niedrogą łączność w zewnętrznych instalacjach. Oferuje on duży zasięg działania oraz znakomitą prędkość transmisji w porównaniu do urządzeń bezprzewodowych zgodnych ze standardem 802.11a korzystając z takiej samej mocy nadawania. Dzięki możliwości regulacji mocy – aż do 500mW oraz złączom antenowym RP-SMA, do urządzenia można podłączyć różne anteny o wysokim zysku, które pozwalają na poprawienie zasięgu instalacji zewnętrznych w zależności od potrzeb – nawet do 100 Mb/s na odległości 5 km.

 

 

Wiele trybów pracy

WNAP-7335 oferuje wiele trybów pracy, w tym tryb AP/Router, WDS PtP, WDS PtMP oraz  WISP, co pozwala na zastosowanie tego urządzenia w różnych środowiskach o różnorodnych wymaganiach . Umożliwia to użytkownikom na zbudowanie własnej bezprzewodowe sieci czy na zwiększenie zasięgu już istniejącej sieci.

 

 

Zaawansowane zarządzanie i bezpieczeństwo

WNAP-7335 obsługuje standardy WEP / WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK oraz autoryzację 802.1x RADIUS aby zabezpieczać i chronić bezprzewodowe sieci LAN. Poza tym administrator może przyznać lub odebrać użytkownikowi prawo do logowania się do bezprzewodowej sieci w oparciu o mechanizm ACL (Access Control List).

 

Mniej zakłóceń, większa stabilność połączeń

Dzięki wykorzystaniu częstotliwości 5 GHz, WNAP-7335 unika zakłóceń pochodzących z otoczenia – w paśmie tym transmisja odbywa się w jednym z 24 kanałów. W związku z tym WNAP-7335 nadaje się do zastosowań takich jak monitoring IP, łączność bezprzewodowa pomiędzy budynkami lub sieć szkieletowa dla sieci publicznej. Dodatkowo funkcja samonaprawy połączeń oraz harmonogram ponownego uruchamiania utrzymuje działanie sieci przez cały czas

 

Elastyczne i wydajne rozwiązanie dla sieci bezprzewodowych

WNAP-7335 idealnie nadaje się do zastosowań w zewnętrznych instalacjach sieciowych. Obudowa z certyfikatem IP55 oraz odporność na promieniowanie UV sprawia, że WNAP-7335 może bezproblemowo pracować w najtrudniejszych warunkach, dlatego nadaje się do montażu na zewnątrz. Dzięki obsłudze technologii Power over Ethernet (PoE), WNAP-7335 może być instalowany w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej.

 

 

Łatwa instalacja i zarządzanie

Dzięki interfejsowi przyjaznemu użytkownikowi oraz odpowiedniemu instalatorowi, WNAP-7335 jest łatwy w instalacji nawet dla początkujących użytkowników. Ponadto, zarządzanie oparte o interfejs SNMP oraz usługę Dynamic DNS jest wygodnym rozwiązaniem do zdalnej konfiguracji urządzenia