MSI i Komputronik zapraszają na długi weekend (sobota-poniedziałek) grania z premierowym Wiedźminem i Heroes of The Storm w warszawskim Megastorze, przy ul. Towarowej. Fani Geralta z Rivii będą mogli powalczyć z kikimorami, wywernami i widłogonami, używając do tego celu najpotężniejszego oręża w postaci notebooków i komputerów stacjonarnych MSI. Poza tym – imprezę odwiedzą popularne gwiazdy YouTube’a i opowiedzą o swoich doświadczeniach z grą Wiedźmin 3. Start już o 10 rano, w sobotę 30 maja!


Najbliższy weekend i poniedziałek, to świetna okazja, aby pograć w najnowsze tytuły, zarówno w zakresie gier elektronicznych, jak i planszówek. Już od 10 rano będzie można zapisać się na turniej Heroes of The Storm a następnie powalczyć o nagrody, grając na notebookach GE72 od MSI. Fani Wiedźmina i komputerów stacjonarnych będą mogli sprawdzić, jak z tą wymagającą grą radzą sobie desktopy Komputronik Infinity (bazujące na płycie MSI B85-G43 Gaming i karcie MSI GTX970) oraz MSI Nightblade, wyposażone w mocarną płytę MSI Z97M Gaming i grafę MSI GTX970.  

Ważnym elementem imprezy będzie też strefa gier planszowych i karcianych, przygotowana przez CDP.pl. To pozycja obowiązkowa dla każdego, kto np. ma ochotę wziąć udział w planszówkowym turnieju w Wiedźmina. Rozgrywki potrwają całe trzy dni, a dla najlepszych przygotowane są oczywiście fantastyczne nagrody. Swoich sił będzie można sprawdzić w inne popularne tytuły, jak Star Wars Monopoly, Assassin’s Creed Monopoly, czy też GameDec: Gra Neoplanszowa.

Mnóstwo atrakcji czeka również na najmłodszych fanów grania. Specjalnie dla nich MSI i Komputronik zadbały o wygodne komputery dotykowe MSI All-in-One, na których dzieciaki pograją w Lego Batman, Lego Hobbit i Disney Infinity 2.0. Na granie i konkursy rysunkowe z nagrodami, gry logiczne oraz animacje dla najmłodszych pasjonatów gier, organizatorzy zapraszają w Dzień Dziecka, czyli poniedziałek, od godz. 15-stej.  Gry Lego i fantastyczne puzzle już czekają! 

Aż ciężko wyliczyć, wszystko co będzie się działo w Megastorze przez te 3 dni. Trzeba by wspomnieć o układaniu Wiedźmińskich puzzli na czas, specjalnych pokazach gier, ogromnej ilości najnowszego sprzętu dla graczy, wizycie znanych postaci z YouTuba… ale lepiej po prostu zaprosić Was na ul. Towarową w Warszawie, abyście przekonali się sami, jak ciekawie można spędzić ostatnie dni maja.

Oficjalna strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1645190465704676/