Eksperci IT, przedsiębiorcy i przedstawiciele instytucji publicznych, zaprezentowali najbardziej imponujące wdrożenia w ostatnim czasie. Reprezentanci Huawei, firmy IDC, Accenture, T-System, jak również Politechniki Poznańskiej, pokazali nowoczesną infrastrukturę IT i najciekawsze rozwiązania w ostatnim czasie zarządzania danymi.

 

 

 

Wydarzeniu towarzyszyła wizjonerska wystawa na której uczestnicy mogli zobaczyć i zbadać innowacyjne rozwiązania IT: centra danych nowej generacji, konwergentne systemy pamięciowe, chmurowe systemy operacyjne i platformy do Big Data.

 

Organizując takie wydarzenia, jak Cloud Computing Congress, staramy się aktywnie uczestniczyć w rozwijaniu nowych zastosowań komercyjnych technologii IT. Aktywnie promujemy wykorzystanie w biznesie innowacyjnych rozwiązań chmurowych, które będą pełniły kluczową rolę w przyspieszeniu transformacji i rozwoju IT – mówił Vincent Pang, Prezes Huawei na Region Europy Zachodniej.

 

 

– Dążymy do upowszechnienia korzystania z otwartych rozwiązań IT, również dzięki współpracy z partnerami biznesowymi: SAP, Accenture, Telefonica, czy Intel. Huawei, jako firma wspierająca technologię OpenStack, jest w tym momencie jednym z najszybciej rozwijających się dostawców rozwiązań IT opierających się na otwartym oprogramowaniu. W ciągu najbliższych 10 lat planujemy osiągnąć pozycję jednego z trzech największych dystrybutorów IT w Europie – dodał Prezes Pang.